Fransa’da kasap dükkânlarına ALF eylemi

animal liberation front ile ilgili görsel sonucu

23 Ocak 2017 akşamı Güney Fransa’da iki adet kasap dükkanını ziyaret ettik. ekonomik zarar vermek amacıyla kilitleri tutkalladık, ayrıca biraz siyah boya fırlattık, böylece ceset satmak yerine temizlik yaparak zaman geçirmiş olacaklar diye düşünüyorduk. Bu eylemin daha eğitimsel bir özellik kazanması için de geriye bir not bıraktık: dükkanınız hayvan ölümü ticareti yaptığınız için bugün bizim grubumuz tarafından hedef alındı. Bu yüzden cezanızı kestik.

Pencerelerinize bu seferlik ilişmedik.

Hayvanların ölümünden para kazanan ya da hayvanları öldürenler: bizi bekleyin. Sessizce uyumamanızı garantileyeceğiz. Adalet olmadığı için ekonomik zarar vereceğiz, böylece barbarlık size para getirmeyecek, çünkü biz tarihteki en büyük kırım karşısında hiç bir şey yapmadan duramıyoruz. Direniş işe yarıyor. Sessizce uyumamanızı garanti edeceğiz size. His ve duyguları olan canlıların öldürülmesinin hiç bir meşruluğu ya da yaşamsal amacı yoktur ve bu kişisel bir seçim olamaz.

diğer eylemlerimiz daha fazla hasar bırakacak, daha radika metodlarla gerçekleştirilecek, ancak insan ya da hayvan hiç kimsenin zarar görmemesi için dikkat edeceğiz, çünkü yaşamın var olma hakkı olduğuna inanıyoruz, hedeflerimizden farklı olarak biz kimseyi öldürmüyoruz. Bütün sömürüler bitene dek var olacağız.

Gerçek adalet kazanacak.

ALF

http://directaction.info/news_jan27_17.htm

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.